Зайти на сайт можна через:
Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter Loginza MyOpenID OpenID WebMoney

ЗМІ дізналися про кримінальне минуле підозрюваного у вбивстві охоронців Каравану

10 жовтня 2012 - vintik
article90.jpg

Як повідомляють ЗМІ, Мазурок родом з міста Кам'янка-Бузька Львівської області.

"Після служби в Узбекистані в середині 90-х Мазурок був пов'язаний з організованим злочинним угрупованням. Він потрапив під вплив бізнесмена Юрія Марченка, який вів комерційну діяльність на гроші, отримані незаконним шляхом. Їх він вкладав у підприємства в Києві", - пише Сегодня .

"В кінці 90-х услід за покровителем Ярослав переїхав до Києва, де в охороні бізнесмена добре заробляв. В цей час він познайомився з майбутньою дружиною", - зазначає Комсомольская правда в Україні.

Згодом Мазурок одружився, від шлюбу у нього є дочка. Власної квартири не придбав, а став проживати в квартирі батьків дружини в Києві. Це двокімнатна ізольована квартира, знаходиться на 3-му поверсі 9-поверхового будинку.

Потім життєві шляхи Мазурка і Марченко, за певних обставин, розійшлися. У родині Ярослава стали відчуватися фінансові труднощі.

Мазурок почав заробляти де доведеться - з 2001 по 2007 рік змінив декілька місць роботи. Спочатку працював охоронцем, потім оператором, після - водієм. Чи був працевлаштований після 2007 року, міліція поки не встановила.

За деякими даними, до 2004 року дружина Ярослава працювала в одному з дослідницьких інститутів, потім перейшла в торгівлю.

Донька Мазурка навчається в коледжі. Зараз там всі тільки й говорять, що про жорстоке розстріл в гіпермакете.

"Аж до п'ятниці (коли міністр МВС публічно оголосив Мазурка в розшук) дівчинка була на заняттях, вела себе, як ніби нічого й не сталося, але видно було, що її щось мучить, - розповідають однокурсники. - А сьогодні на заняття вже не прийшла. Ми намагалися її підтримати ... Вона образилася, що за вихідні більшість однокурсників викреслили її з друзів в соціальних мережах. Але це зробили не тому, що з нею не хочуть спілкуватися, а тому що нам постійно пишуть якісь люди, журналісти, міліція. Сил вже немає! "

Останній раз Ярослава бачили в коледжі в кінці навчального року - він приїжджав на батьківські збори. "Його дочка ніколи не розповідала про своє татові, ким він був, що робив", - говорять в навчальному закладі.

Зараз в інтернеті обговорюють, чи схожий сам Мазурок на стрільця з відео. Думки розійшлися: одні категорично стверджують, що ні, інші знаходять подібність.

Фізіогномістов Юлія Маркова порівняла фото стрілка з камер спостереження Каравану з реальними фотографіями Ярослава. "Я можу сказати з упевненістю, що це він. Більшість індикаторів на його обличчі збігаються на 80%. У нього в області чола, це ліва сторона голови, є пухлина, таке органічне ущільнення. Також є зсув щелепи в праву сторону. Це професійна травма , отримана, напевно, в якихось боях. Це два основні індикатори, на які треба звернути увагу ", - розповіла вона.

Лідія, сестра загиблого в Каравані охоронця Володимира Бурчака, говорить, що рідні стежать за ситуацією з затриманням злочинця. "Що я можу сказати - риси обличчя, очі начебто його, а ось на відео нам здається, що злочинець худіша і молодше, ніж той, якого зараз шукають. Ми хочемо, щоб його швидше затримали і встановили, він це чи ні. Судити невинного людини ми теж не хочемо ", - сказала вона.

Похожие статьи:

НовиниАлександр Онищенко: Арсенал нужен общественности, а не мне

НовиниДТП біля Адміністрації

НовиниНовая мода молодежи: "Вагинально-анальное опьянение"

НовиниУкраїнки найкрасивіші - це в черговий раз довела Міла Куніс

НовиниНаркотик в домашних условиях придумали американские школьники

Рейтинг: 0 Голосов: 0 1111 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

← Назад