Зайти на сайт можна через:
Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter Loginza MyOpenID OpenID WebMoney

З чиновником по Києву за кермом Ferrari ганяв Янукович

18 жовтня 2012 - vintik
article104.jpg

Нагадаємо, в ніч на 23 вересня в Києві були організовані нелегальні вуличні гонки, в яких загинула високопоставлений чиновник Сергій Чекашкін, відомий як Че Гевара.

Раніше повідомлялося, гонки на Бориспільській трасі влаштували після заїздів на автодромі Чайка, де теж бачили той самий Ferrari, з яким змагався чиновник на ДоджІ.

З чиновником по Києву за кермом Ferrari ганяв Янукович


Джерело стверджує, що на Чайці водій Ferrari програв суперникам, саме тому запропонував Чекашкіну продовжити перегони на вулицях - хотів реваншу. Чиновник погодився. Заїзд став фатальним.

З чиновником по Києву за кермом Ferrari ганяв Янукович


Власне, обчислити Ferrari виявилося не так складно, оскільки номерний знак потрапив в об'єктив камери ще на Чайці. Як виявилося, суперкар зареєстрований у Києві на ім'я Олександра Вікторовича Януковича (1974 р.н.) - тезки старшого сина Президента (1973 р.н.) Як відомо, Олександр машинами ніколи не цікавився, на відміну від брата.

ТВі з'ясував, що однофамілець Януковича і власник скандальної Ferrari - банківський працівник з Києва. До сім'ї українського Президента він відношення не має. Народився Олександр в Білорусі, але останні 15 років проживає в нашій країні.

На камеру в МВС, проте, відмовилися підтвердити, що за кермом був саме він.

З чиновником по Києву за кермом Ferrari ганяв ЯнуковичЗ чиновником по Києву за кермом Ferrari ганяв Янукович

Купив він цей суперкар 20 вересня, тобто за пару днів до трагічної гонки, у жінки на ім'я Жанна Сергіївна Черновецька. Так звуть невістку екс-мера Києва. Цю машину сім'я Черновецьких купила в 2010 році, коли на неї були великі черги, оскільки модель тільки з'явилася на ринку. Покупка обійшлася Черновецьким в 330 тисяч доларів.

Похожие статьи:

НовиниДТП біля Адміністрації

НовиниНаркотик в домашних условиях придумали американские школьники

НовиниУкраїнки найкрасивіші - це в черговий раз довела Міла Куніс

НовиниАлександр Онищенко: Арсенал нужен общественности, а не мне

НовиниНовая мода молодежи: "Вагинально-анальное опьянение"

Рейтинг: 0 Голосов: 0 1100 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

← Назад