Зайти на сайт можна через:
Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter Loginza MyOpenID OpenID WebMoney

Вчитель – приклад для дітей.

27 березня 2014 - Администратор
article201.jpg

Чи може бути прикладом директор Богуславської ЗОШ №1 Івченко К.А? Напевно ні. Так, вона хороший господарник, але підла душею, брехлива словами, мерзенна думками – хіба таким має бути педагог? Поєднанням протиріч? Зі слів вчителів під час подій, які відбувалися на київському майдані, з її вуст постійно звучали негативні репліки у сторону активістів. Не приховувала своє бажання змити водою мітингуючих та потопити їх у Дніпрі, або як говорила: «Поставила б усіх під стінку і розстріляла б». Звичайно, що зміни які могла принести і принесла революція на майдані несе загрозу світові створеному Катериною Андріївною Івченко у школі №1. Це маленьке Межигір’я Богуславської освіти. Сюди в основному йшли всі кошти виділені на підтримання освіти району. Тут налічуються більше ста вчителів і техперсоналу як і в Межигір’ї були підневільними рабами господаря-каті. Їх можна відправити до себе на город в село Бране Поле копати картоплю, закривати консервацію, порпатися у городині. Або їх можна вигнати за інакодумство.


Новий дах, інтернет – класи, нова система опалення, власна машина бувшого голови адміністрації та багато іншого - матеріальні здобутки школи №1 це плата за підтримку режиму. Так цей світ першої школи виглядає красиво та спокійно , та як відомо у тихій воді чорти водяться. І ці «чорти»разоміз Кипиченкомїздили із гастролями по виборчих округах Обухівського та Васильківського району, де не тільки заробляли гроші, а й продавали знання в підтасовці результатів виборів, чим славиться ЗОШ №1. Та не тільки вибори вміють підтасовуватися під керівництвом Івченко К.А., а й результати олімпіад та конкурсів. Задля перших місць возяться торби із їжею зі шкільної їдальні до київських чиновників, щоб вони послали перші місця саме Богуславській школі №1. Шкільна їдальня також стала запорукою ситої відгодівлі свиней поважного пана із Киданівки – Висотенка. Аякже інакше – вони із Катериною Андріївною односельці і члени режиму партії регіонів.Вона вміє загравати не тільки із партіями. Взяти хоча б релігійні громади. Вибрала найбагатшу з них і відкрила церковний кабінет назвавши його кабінетом духовності, хоча церква і держава в Україні розділені. Заграє із багатими людьми району. Змушувала у примусовому порядку за 50 гривень їздити дітям в басейн, що знаходиться в готелі «Гончарі» , який належить Петру Гавриленку. У багатьох дітей після купання були шкірні висипи внаслідок занадто високої хлорованості води. Важко уявити собі адекватне викладання історії, людиною, яка вважає захист людьми своїх прав- бандитизмом.


А тим часом, коли всі блага і увага йшли на школу №1 - сільські школи ледве жевріють і закриваються.


Який приклад може дати людина яка бреше щоб про неї говорили що вона чесна, залякує інших, щоб потім говорити що її люблять, брати незаконні побори із вчителів учнів, скакати по партіях як хамелеон міняючи прапорці на своєму робочому столі та портрети на стіні для того щоб провести опалення в школу або поставити вікна. Хіба це правильний шлях? Невже не краще щоб все працювало за законом. Невже так важко бути собою – вчити і показувати шлях іншим. Якщо вищевикладене це шлях який ставить вчитель у приклад дітям, то ми бачимо до чого це призводить – до смертей на майдані. Суспільство повинно бути гармонічним. Як писав Антон Павлович Чехов у людині повинно бути все прекрасне і лице, і одежа, і душа, і думки… Саме таким має бути педагог!

Взято г рупи БРМГО "БУСЛАВ-СІЧ" https://vk.com/buslavsich

Похожие статьи:

НовиниДТП біля Адміністрації

НовиниУкраїнки найкрасивіші - це в черговий раз довела Міла Куніс

НовиниАлександр Онищенко: Арсенал нужен общественности, а не мне

НовиниНовая мода молодежи: "Вагинально-анальное опьянение"

НовиниНаркотик в домашних условиях придумали американские школьники

Рейтинг: 0 Голосов: 0 2053 просмотра
Комментарии (4)
Администратор # 27 березня 2014 в 10:08 0
В тему:
Скарга до прокуратури на Івченко К.А.

СНАЙПЁР # 7 квітня 2014 в 17:35 0
ДУРА-ДАМОЙ!
СНАЙПЁР # 7 квітня 2014 в 17:36 0

← Назад