Зайти на сайт можна через:
Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter Loginza MyOpenID OpenID WebMoney

Василь Грицак розповів, скільки коштуватимуть біометричні паспорти

10 жовтня 2012 - vintik
article88.jpg

За зміну нових внутрішніх біометричних паспортів українці платитимуть 120 гривень кожні 10 років; перший біометричний паспорт держава буде видавати безкоштовно.

Про це в ефірі 5 каналу заявив народний депутат з фракції Партії регіонів Василь Грицак.

"Перший паспорт держава видає безкоштовно в один рік, коли дитина народжується і десять років дитина користується цим внутрішнім паспортом. Після десяти років уже батьки будуть платити за наступний паспорт. І на сьогоднішній день - це приблизно 120 гривень. Тобто, що десять років 120 гривень ", - заявив Грицак.

"У Європі через кожні 10 років громадяни сплачують не менше 100 євро", - додав він.

Грицак зазначив, що біометричні паспорти для виїзду за кордон будуть видаватися громадянам України з 1 січня 2013 року. Старі закордонні паспорти будуть діяти до кінця терміну вказаного в документі, за умови якщо законодавство країни, куди планує їхати громадянин, не зажадає біометричний документ.

«Біометричний паспорт для виїзду за кордон буде видаватися українцям з 1 січня 2013 року. Абсолютно все чітко підготовлено Міністерством внутрішніх справ. Сьогодні готові розіслати тисячі примірників у всі посольства і консульства як це вимагає ІКАО та ООН », - повідомив він.

«Той паспорт, який ви отримували раніше, діє до кінця терміну там, де записано. Це якщо країна Євросоюзу має своє законодавство, і туди в'їхати неможливо без біометричного паспорта - це вже інше питання. А так ці старі паспорти діють до кінця строку », - пояснив парламентарій.

2 жовтня, Рада схвалила впровадження електронних паспортів для українців.

Похожие статьи:

НовиниНаркотик в домашних условиях придумали американские школьники

НовиниУкраїнки найкрасивіші - це в черговий раз довела Міла Куніс

НовиниНовая мода молодежи: "Вагинально-анальное опьянение"

НовиниДТП біля Адміністрації

НовиниАлександр Онищенко: Арсенал нужен общественности, а не мне

Рейтинг: +1 Голосов: 1 1013 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

← Назад