Зайти на сайт можна через:
Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter Loginza MyOpenID OpenID WebMoney

Українці бідніші намібійців і жителів Свазіленду

12 жовтня 2012 - vintik
article100.jpg

З середини 2011 р. по середину 2012 р. сумарний статок населення Землі зменшився на 5,2%, або $ 12,3 трлн. Згідно з дослідженням Global Wealth Report, опублікованому банком Credit Suisse, найгірше довелося європейцям - криза полегшив їхні кишені на $ 1,4 трлн.

Цей же звіт указав Україні її місце на карті доходів населення. Місце це - в третьому світі. Навіть жителі Ботсвани, Екваторіальної Гвінеї, Намібії та Свазіленду багатші за нас.

Співробітники Credit Suisse визначають добробут як ринкову вартість фінансових і нефінансових активів людину за вирахуванням його боргів. Згідно цій оцінці, «прикордонно» заможні країни - це держави, де кожен мешканець «стоїть» від $ 5 000 до $ 25 000. До таких на нашому континенті відносяться Росія, країни Центральної та Східної Європи, Середньої Азії, Монголія і Китай. Але не Україна.


Рівень достатку населення різних країн, 2012

 

Країна третього світу

У звіті Global Wealth Report детальних даних за рівнем добробуту українців немає, але на прохання Forbes.ua Credit Suisse прислав розшифровку звіту з даними за рівнем достатку у всіх країнах світу. Вони кажуть, що на середину 2012 р. стан дорослого українця в середньому дорівнювало $ 3251 - майже стільки ж, скільки у жителів Нікарагуа або Гайани.

При цьому за рівнем «особистого» боргу - тобто обсягу боргового навантаження на одного дорослого громадянина - Україна близька до куди більш багатим країнам. Згідно зі звітом, боргове навантаження на дорослого жителя в нашій країні в середньому становить $ 675. Це куди менше, ніж, скажімо, в Греції ($ 19 000) або навіть у Росії ($ 1300 на одну дорослу людину). Але відношення боргу до достатку громадян в Україні - 20,7%, стільки ж, скільки в Бразилії чи ПАР. У вміють жити красиво італійців - удвічі менше, 11,1%.

З 2000 року боргове навантаження на кожного жителя в нашій країні виросла в 50 разів. Це світовий рекорд. Навіть у Росії, яка йде третьою за темпами зростання стосунки «борг / стан», зростання за останні 12 років - «лише» в 20 разів.

Похожие статьи:

НовиниНаркотик в домашних условиях придумали американские школьники

НовиниАлександр Онищенко: Арсенал нужен общественности, а не мне

НовиниУкраїнки найкрасивіші - це в черговий раз довела Міла Куніс

НовиниНовая мода молодежи: "Вагинально-анальное опьянение"

НовиниДТП біля Адміністрації

Рейтинг: 0 Голосов: 0 1028 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

← Назад