Зайти на сайт можна через:
Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter Loginza MyOpenID OpenID WebMoney

Стан виконання вимог Закону України "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань"

11 лютого 2014 -
article186.jpg

Органи прокуратури України проводять моніторинг виконання умов Закону про звільнення від кримінальної відповідальності, який діє з 2 лютого, і в першу чергу, стосується осіб, які порушили громадський порядок під час січневих протистоянь, та були активними учасниками масових заворушень, блокували будівлі, дороги тощо. Механізм контролю реалізовується через запити до Міністерства надзвичайних ситуацій, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державних обласних адміністрацій, департаментів інших міністерств Кабінету міністрів України тощо. Тобто чітко буде зібрана достовірна інформація об’єктивного характеру про виконання тих умов, які виписані у Законі.

Якщо до 17 лютого не будуть виконані умови, які виписані в Законі, то правоохоронні відомства, слідчі, прокурори, судді будуть діяти в рамках своїх повноважень так, як це передбачено Кримінальним кодексом України та Кримінальним процесуальним кодексом України. Тобто, будуть розслідуватися кримінальні провадження, з обвинувальним актом направлятися до суду, будуть судові розгляди із застосуванням принципу змагальності сторін та будуть рішення судів.

Крім того, Закон не передбачає можливості часткового виконання умов, наприклад, лише в окремих регіонах. Виконання умов Закону тільки у повному обсязі по всій Україні дозволить його подальшу реалізацію. А це розблокувати транспортні комунікації, розібрати барикади, звільнити приміщення в областях, там де захоплені будівлі державних адміністрацій. Йдеться також і про звільнення всіх адмінбудівель в місті Києві. Вимога звільнення не стосується місць, де відбуваються мирні акції протесту І лише при виконанні цих умов, може бути задіяний процес реалізації Закону. Тому кримінальні провадження закриватимуться лише тоді, коли всі без виключення виписані у Законі умови будуть виконані.

Рейтинг: 0 Голосов: 0 812 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

← Назад