Зайти на сайт можна через:
Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter Loginza MyOpenID OpenID WebMoney

ДАІ припинила нелегальні гонки

10 жовтня 2012 - vintik
article93.jpg

Як повідомляє прес-служба ДАІ, пізно увечері 6 жовтня, на вулицю Першотравневу в місті Черкаси з'їхалося більше ста автомобілів, серед яких були машини як вітчизняного, так і імпортного виробництва - Жигулі, Тойоти, Пежо, а також потужні спортивні авто.

Вони почали гонки, «але наробити біди не встигли» - про це дізналися в ДАІ, і у вказане місце відправили міліціонерів, які зупинили незаконні змагання.

У ДАІ відзначають, що місце змагань не було обладнане ніякими засобами безпеки для людей, які спостерігали за цим дійством, а самі гонщики заважали руху інших автомобілів і створювали аварійно-небезпечні ситуації.

Даїшники затримали і відправили на штрафмайданчик приблизно двадцять машин, водії яких брали участь у перегонах. Як з'ясувалося, стрітрейсери прибутку в Черкаси з різних областей, в тому числі з Києва, де нещодавно в результаті гонок розбився чиновник.

Державтоінспекція нагадує, що вуличні гонки в Україні є незаконними. Такі правопорушення, а саме перешкоджання руху транспортних засобів, згідно з ч. 3 с. 122 Адміністративного кодексу, караються штрафом у розмірі від 510 до 680 гривень. Якщо ж рух транспортних засобів взагалі блокується, то тоді настає кримінальна відповідальність (стаття 279 КК, за якою можуть посадити на термін до 3 років).

Правоохоронці закликають проводити подібні змагання лише спеціально відведених для цього місцях. У Черкасах це територія аеропорту, де офіційно організовує гонки місцеве відділення організації Автомобільна федерація України Борисфен і Черкаська обласна федерація драг і стрітрейсинга.

Похожие статьи:

НовиниДТП біля Адміністрації

НовиниАлександр Онищенко: Арсенал нужен общественности, а не мне

НовиниУкраїнки найкрасивіші - це в черговий раз довела Міла Куніс

НовиниНаркотик в домашних условиях придумали американские школьники

НовиниНовая мода молодежи: "Вагинально-анальное опьянение"

Рейтинг: 0 Голосов: 0 1073 просмотра
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

← Назад