Зайти на сайт можна через:
Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter Loginza MyOpenID OpenID WebMoney

Покатушка 17.08.14 Відбулась!

Автор: demonitto
Опубликовано: 1734 дня назад (19 серпня 2014)
Рубрика: Без рубрики
Редактировалось: 2 раза — последний 19 серпня 2014
+1
Голосов: 1
Покатушка 17.08.14 відбулась! Заздріть всі, хто не приїхав!
Учасники (зліва направо): Дмитро, Віталій, Дмитро (я), Сергій. (Жека приєднався в кінці, тому в груповому фото участі не брав).


Зібралися всі о 10 на площі біля чобітка. Заїхали в АТБ, затарилися продуктами.


Поїхали. Виїхали за Богуслав - виявляється у Дмитра не працює переключення передач. Прийшлось збавити темп та іхати в матрасному режимі. Заїхали в кар'єр поблизу Мисайлівки. Трохи пробралися по кущикам. Знайшли декілька закинутих будівель підприємства "Камінь Богуславщини". Одна з будівель виявилася досить об'ємною, мабуть був склад. Зробили міні-екскурсію та декілька фотосесій з кинутим кузовом від "Волги".
Виїхали з кар'єра, прокатнули вздовж Росі за звернули до асфальту. Далі - Чайки - магазин - дамба - Дибинці - Мар'їн утьос (перекус, фотосесія) - Розкопанці - озерце в лісі (діждалися ще одного учасника - Жеку) - знову вздов Росі та виїхали на АТБ.Біля АТБ наш покатушка благополучно скінчився. Розпрощавшись з Дмитром, Віталієм та Сергієм, ми вдвох з Жекою поїхали шукати геокешинг в сторону хохітви . Віталій надав інструктаж, а Жека повів "заячими стежками" вздовж Росі. Нам відкривались гарні пейзажні місця. Місцями кам'яні глиби були настільки великими, шо ми просто несли вели в руках (але не довго). Дібралися то зазначеного місця. Трохи розгубилися, але шукали не довго. Знайшли, відмітились.
Покотили назад до Чобітка вже дорогою.
Все. Дякую Всім учасникам. До наступних зустрічей!
19-20.07.2014 - Велосипедна прогулянка "Кільце Богуслава"
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

← Назад